چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧ |

معرفی :

با توجه به رشد روزافزون و پیشرفت تجارت الکترونیکی در جهان، این شرکت با هدف توسعه پرداخت و پردازش الکترونیکی در سطح کشور و نیز تعامل و همکاری با موسسات و سازمان های فعال در زمینه کارت های پرداخت ، بنا گذاشته شده است.

این شرکت با بهره گيري از توانايي فني و تخصصي خود، امکان افزودن انواع سرویس ها و قابليت هاي غيرپولي و غيرنقدي را به كارت هاي بانكي فراهم نموده است و با بكارگيري فناوري هاي به روز از جمله تکنولوژی های مختلف کارت اعم از Magnet ، Memory ، Smart ، RFID و یا بصورت Hybrid ، پروژه های مختلف را تعریف و اجرا می نماید و خدمات مبتنی بر کارتهای الکترونیکی خود را به مشتريان خود، متناسب با نياز آنها و در قالب گروه هاي صادر کننده، پذیرندگان و دارندگان کارت ارايه مي نماید.
 
 

 
 
 
 
 
 
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
 
کارت مهرگان
کارت مهرگان کارتی است که با مشارکت بانک ملی ایران صادر و دارندگان کارت میتوانند علاوه بر استفاده از  کلیه امکانات سایر کارت های بانکی کشور ، از مزایای ویژه بهره مند گردند. برای کلیه متقاضیان یک حساب در بانک ملی ایران افتتاح و پس از صدورکارت امکان استفاده از کارت وچود خواهد داشت. استفاده از کارت بدون محدودیت بوده و قوانین تمدید و استفاده از کازت کاملا مشابه سایر کارت های بانک ملی ایران خواهد بود.
.