جمعه ٢٥ خرداد ١٤٠٣ |

شبکه مزیت اختصاصی

استفاده از کارت های الکترونیکی در پرداخت های روزانه یکی از روش های متداول در هنگام خرید کالا و یا دریافت خدمات در بسیاری از کشور بوده و به همین جهت همواره بسیاری از سازمان ها ، باشگاه های مشتریان و همچنین پذیرندگان علاقمند به ایجاد مزیت برای کارکنان ، اعضا و مشتریان ویژه خود میباشند. این نوع مزایا عموما به دوشکل قابل ارائه خواهد بود که عبارتند از :

دریافت تخفیف نقدی هنگام پرداخت هزینه کالا و خدمات در مراکز پذیرنده

تخصیص امتیاز برای خریدار و درنهایت تجمع و تبدیل امتیاز برای دارندگان کارت

گرچه بدلایل فصلی در بعضی مراکز مانند هتل ها و یا فروشگاه ها امکان دریافت مزیت (تخفیف) وجود داشته اما در بسیاری از این مراکز بعنوان مثال مراکز درمانی معتبر در هیچ زمانی این امکان وجود ندارد. به همین منظور این شرکت  با مشارکت شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت امکان بهرمندی از تخفیف و یا دریافت امتیاز را درهنگام خرید فراهم نموده است

این محصول بصورت کاملا برخط (on-line) عمل نموده و شامل مشکلات سایر مدل های مشابه که تا کنون در کشور اجرا شده نخواهد بود.استفاده از این محصول شامل هیج محدودیتی از قبیل اتصال به بانک خاص ، محدودیت پذیرنده به افتتاح حساب در بانک خاص و همچنین نوع کارت نخواهد بود .

●  چگونه کار میکند ؟

جهت استفاده از این شبکه لازمست ابتدا کارتهایی که شامل مزیت میشوند در سامانه تعریف شوند ، بهره مندی از مزایا صرفاٌ در صورت پرداخت با کارت تعریق شده از طریق کارتخوان های اختصاصی امکانپذیر خواهد بود. در هنگام استفاده لازم است وجه کالا و یا خدمات دریافت شده. درهنگام پرداخت بایستی کل مبلغ کالا و یا خدمات پرداخت ، پس از محاسبات لازم در خصوص تخفیف و کارمزدها تسویه حساب با پذیرنده انجام خواهد شد.  

  

 

 
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
توریست کارت
توریست کارت، یک کارت بانکی قابل استفاده برای گردشگران ورودی به کشور میباشد. این کارت کلیه امکانات شبکه بانکی کشور شامل خرید فروشگاهی، دریافت و انتقال از طریق خودپرداز و همچنین خریدهای اینترنتی را دارا میباشد. محدودیتی در تعداد دفعات شارژ کارت وجود نداشته و یکسال نیز اعتبار دارد....
.