چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧ |

● فن آوری RFID

Radio Frequency Identification

یکی از روشهای متداول ، امن و ارزان جهت شناسایی و رهگیری کالا ، انسان و... استفاده از فن آوری RFID میباشد. این فن آوری در بسیاری از کشور ها معمول بوده و در ایران استفاده از آن در حال گسترش میباشد . این فن آوری از سه بخش : تگ (ترنسپوندر) ، آنتن و کدخوان (ترنسیور) تشکیل شده است. تبادل اطلاعات ذخیره شده روی تگ از طریق امواج رادیویی انجام خواهد شد . شاسایی و رهگیری میتواند از چند سانتی متر تا چند متر انجام پذیرد . از جمله راه حل های فراگیر در سایر کشور ها میتوان به : اخذ عوارض بزرگراه ، مدیریت انبار و تولید ، کتابخانه  ، کنترل تردد (بلیط الکترونیک) و کیف پول الکترونیکی اشاره نمود .

این شرکت پروژه های در حوره بیمارستانی (Healthcare ) ، مراکز آموزشی و ... در دست اجرا دارد .


● فولاد کارت

فولاد کارت ، کارتی است با قابلیت دوگانه بدین معنی که علاوه بر امکان استفاده در شبکه بانکی ، مشابه سایر کارت ها ،  در شبکه مزیت اختصاصی شرکت فولاد نیز فابل استفاده خواهد بود.

خرید از شبکه اختصاصی جهت استفاده از تسهیلات رفاهی بصورت اعتباری بوده و با استفاده از کارتخوان های اختصاصی این شرکت انجام خواهد شد. همچنین در صورت مصرف اعتبار تخصیص داده شده ، استفاده از تخفیف در خزید های نقدی برای دارندگان کارت در صورت پرداخت از پایانه های اختصاصی این شرکت نیز فراهم خواهد بود .

فولاد کارت از بر اساس قرارداد این شرکت با بانک تجارت برای کلیه کارکنان و افراد تحت تکفل مجتمع فولاد مبارکه صادر و توزیع شده است  . استفاده از کارت از ابتدای اسفند ماه امکانپذیر خواهد بود

توریست کارت

توریست کارت ، کارتی است که براساس تفاهم نامه این شرکت با بانک سپه برای گردشگران ورودی به کشور قابل استفاده خواهد بود. توریست کارت کلیه قابلیت های کارت های بانکی کشور را دارا میباشد.

 

 

 

 

● آخرین اخبار

همکاری با شهرداری های کشور
همکاری با شهرداری های کشور
نصب شناسه الکترونیکی برروی درختان با استفاده از تکنولوژی RFID در تعدادی از شهرهای کشور در حال اجرا می باشد.
 ١٢:٠٠ - 1397/08/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری با مرکز اصلاح نژاد دام
همکاری با مرکز اصلاح نژاد دام
همکاری با مرکز اصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی در زمینه تامین Animal Tag
 ١٦:٠٨ - 1396/06/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری با شرکت تعاونی فولاد مبارکه
ارائه خدمات کارت اعتباری به اعضا شرکت تعاونی فولاد مبارکه
کلیه اعضا و شرکت های طرف قرارداد با شرکت تعاونی مصرف فولاد مبارکه میتوانند از خدمات کارت های اعتباری بهرمند گردند
 ١٤:٣٣ - 1395/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
 
 
 
 
 
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
 
کارت مهرگان
کارت مهرگان کارتی است که با مشارکت بانک ملی ایران صادر و دارندگان کارت میتوانند علاوه بر استفاده از  کلیه امکانات سایر کارت های بانکی کشور ، از مزایای ویژه بهره مند گردند. برای کلیه متقاضیان یک حساب در بانک ملی ایران افتتاح و پس از صدورکارت امکان استفاده از کارت وچود خواهد داشت. استفاده از کارت بدون محدودیت بوده و قوانین تمدید و استفاده از کازت کاملا مشابه سایر کارت های بانک ملی ایران خواهد بود.
.